O firmie

Firma „POŻ-EKSPERT” Ochrona Przeciwpożarowa i BHP specjalizuje się w kompleksowych usługach w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej oraz BHP .

Nasze prace wykonuje doświadczony zespół specjalistów i projektantów, dobierany w zależności od specyfiki przedsięwzięcia i wymagań stawianych przez naszych Klientów. Współpracujemy też z wieloma naszymi konsultantami pracującymi w PSP, PIP, PIS i WIOŚ .

Szefem Zespołu i właścicielem firmy jest Henryk Grzyb – rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, posiadający również uprawnienia rzeczoznawcy i głównego specjalisty BHP.

Kilkunastoletnia praca w służbach kontrolno-rozpoznawczych i operacyjno-szkoleniowych Państwowej Straży Pożarnej właściciela i doświadczony zespół współpracujących specjalistów, gwarantuje fachowość, rzetelność i wiarygodność naszej firmy.

W kilkunastoletnim okresie działalności firmy świadczyliśmy usługi dla takich przedsiębiorstw, jak m in.: Reckitt Benckiser Poland SA, Henkel Polska Sp. z o.o., J&S Energy SA, LUKOIL Polska Sp. z o.o., Grupa Energa SA, Grupa PZU SA, Stora Enso Poland SA, AJINOMOTO Poland Sp. z o.o., Cedrob SA, Pfeifer & Langen Glinojeck SA, Lacroix-Opakowania Sp. z o.o., JBB, Melvit SA, Kross SA, LU Polska SA oraz dla wielu instytucji państwowych i samorządowych.

Wybierając współpracę z nami, stawiacie Państwo na jakość, profesjonalizm i niezależność.